Виставки / 2015 рік / Виставка живопису Ярослава ЗБАРАСЬКОГО

Виставка живопису Ярослава ЗБАРАСЬКОГО

2 липня відкрито виставку живопису Ярослава ЗБАРАСЬКОГО, художника і педагога з Підволочиська. На виставці представлено 53 карини: пейзажі, портрети, натюрморти. Колорит пейзажів Я.Збараського надзвичайно насичений, з переважанням синьо-фіолетових та смарагдово-зелених відтінків. Головна тема – милування красою рідної природи. 

Народився мистець 2 січня 1953 р.  в с. Скорики Підволочиського р-ну Тернопільської області.  У 1974 р.  закінчив Косівський технікум ужиткового та декоративного мистецтва,  (спец. художня обробка дерева). В 2007 р. закінчив Косівський художній інститут (філіал Львівської академії мистецтв). Вчителі з фаху - А. Калитка,  З. Флінта, О. Соломченко,  В. П’ясецький. 

У 1975-77, 1991-2005, з 2010 р. – директор Підволочиської художньої школи. У 2005-10 рр. – працював завідуючим відділом культури Підволочиської райдержадміністрації.

Роботи художника експонувалися на виставках в м. Хмельницькому, Волочиську та Підволочиську. Твори Ярослава Збараського зберігаються в приватних збірках України, Росії, Польщі, Німеччини, Іспанії, Італії та США.
     

artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua