Виставки / 2015 рік / Виставка живопису Ґражини КРУК (Польща) «ВІЙНІ І НАСИЛЬСТВУ КАЖУ – НІ!»

Виставка живопису Ґражини КРУК (Польща) «ВІЙНІ І НАСИЛЬСТВУ КАЖУ – НІ!»

 

В рамках проекту «Мистецтво заради миру» відкрито  виставку живопису польської художниці Ґражини Крук «Війні і насильству кажу ні!».  Це є перший приїзд п. Ґражини в Україну як художниці, перша зустріч із українцями, які прийдуть на її виставки у містах Рівному, Тернополі та Луцьку.

 

Г. Крук народилася у 1953 р. неподалік м. Лодзь в сім’ї вчителя, де шанувалося мистецтво. Творчо обдарована жінка захоплено поринула у світ створення живописних робіт, скульптури, різьби по дереву, малювання на склі, житлового дизайну. В її роботах - глибокий філософський зміст, вираження емоцій  і переживань в баченні боротьби  добра зі злом, символізм реальності і реальність в символіці. Творчий доробок художниці, започаткований     у 1977 р., це 127 картин, більшість з яких є окрасою готелю та ресторану «Крук» в містечку Смардзевіце, який є власністю сім’ї Г.Крук.  Інтер’єр та декоративна оздоба готелю – це теж творча робота п. Ґражини.

 

В Україну авторка привезла понад 30 картин, які об’єднала однією важливої насущною темою боротьби за мир, який так потрібен сьогодні нашій країні.

 

З виставкою можна ознайомитись впродовж 8-9 червня. 

 

 

 

 

 


artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua