Виставки / 2015 рік / Творчість юних – 2015

«Творчість  юних – 2015»

 


6 травня  відбулося відкриття традиційної виставки творчих робіт учнів дитячих художніх шкіл і шкіл естетичного виховання Тернопільщини «Творчість юних – 2015». Це 20-а, ювілейна виставка, яка проводиться в Художньому музеї. Цього року вихованці 16-ти шкіл Тернополя і районних центрів представили близько 300 робіт. Це твори живопису, графіки, скульптури малих форм із пластиліну та глини, різьби по дереву, розписи на склі, вироби з рогози, аплікації зі шкіри, паперу, гобелени, колажі   та ін.  


Кожний виріб цікавий і виконаний на фаховому рівні, адже на виставку відбиралися кращі роботи. У кожному творі – барвистий світ дитячої  уяви, сповнений любові та  добра. Юні мистці оспівують красу рідної природи, змальовують козацьку минувшину, ілюструють твори Т. Шевченка. Відгукнулися діти і на трагічні події, які зараз відбуваються на Сході України. В експозиції багато патріотичних творів: «Україна - єдина», «Боже, великий єдиний, нам Україну храни», «Україна понад усе».


За підсумками Обласної олімпіади з образотворчого мистецтва представники Департаменту культури, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації кращим учням-володарям І-ІІІ місць вручили грамоти.


Родзинкою вернісажу стали виступи учнівських і вчительських колективів Тернопільської обласної експериментальної школи мистецтв ім.І. Ґерети. Юних художників вітали юні музиканти: дует скрипалів «Браво» (кер. Л. Башуцька), ансамбль гітаристів (кер. С. Кучинська і О.Березюк). Вітання завершив  дует бандуристок «Елегія струн» у складі викладачів Ю.Хаварівської та І.Кріль.


artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua
artmuseum.te.ua