Виставки / 2022 рік / "ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА" - Творчість юних - 2022

Бережанська дятича художня школа
Борщівська школа мистецтв
Бучацька художня школа ім. Омеляна Ментуса
Заводська школа естетичного виховання - центр народної творчості
Козівецька початкова спеціалізована школа мистецтв
Коропецька комунальна мистецька школа
Тернопільський ліцей № 21 - спеціалізована мистецька школа ім. І. Герети
Тернопільська художня школа
Мистецька школа Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. С. Крушельницької
Шумська школа мистецтв
Художня школа народних ремесел Підгаєцької міської ради
Підволочиська художня школа
Заліщицька школа естетичного виховання ДХШ
Обласна виставка-конкурс ,,Творчість юних під гаслом
,,Все буде Україна!”
 
     Традиційна обласна виставка-конкурс учнівських творчих робіт ,,Творчість юних” – підсумкова за навчальний рік – цьогоріч проходить у складний для України час.
    Зараз, у час квітучого буяння весни, здригається земля, гинуть люди, безневинні діти… Та, попри все, ми віримо в нашу українську армію, силу і мужність наших воїнів та неминучу перемогу.
     Тема виставки – конкурсу ,,Все буде Україна!” продиктована глибокою вірою у світле майбутнє нашої держави, яка вистоїть, відбудується і займе достойне місце серед провідних держав Європи та бажанням побачити саме дитячий погляд у майбутнє, адже їм – юним – жити і творити в епоху НОВОЇ України.
     У виставці-конкурсі ,,Творчість юних” взяли участь учні із 14 мистецьких шкіл області: Тернопільської художньої школи ім. М.Бойчука, Бучацької художньої школи ім. Омеляна Ментуса, художньої школи народних ремесел Підгаєцької міської ради, Бережанської, Заліщицької, Підволочиської художніх шкіл, Бережанської, Борщівської, Козівської, Шумської шкіл мистецтв, Тернопільського ліцею №21 – спеціалізованої мистецької школи ім. Ігоря Герети, мистецької школи Тернопільського мистецького фахового коледжу ім. Соломії Крушельницької, Коропецької музичної школи, Заводської школи естетичного виховання – центру народної творчості.
    Творчі роботи учнів виконані у різноманітних видах і техніках образотворчого мистецтва: живопис і графіка, рисунок і скульптура та декоративно-прикладне мистецтво. Всього – 138 робіт.
   Відповідно до положення ,,Про обласну виставку-конкурс творчих робіт учнів мистецьких шкіл області ,,Творчість юних” журі визначить по 2 кращі роботи у номінаціях,,Образотворче мистецтво” та ,,Декоративно-прикладне мистецтво”.
 
Галина Романська,
методистка навчально-методичного кабінету
Тернопільського обласного методичного
центру народної творчості.